Przejdź do treści
Strona główna » wzMOCnieni idą w Polskę

wzMOCnieni idą w Polskę

  • przez

O naszym autorskim programie na dobrostan wzMOCnieni możecie poczytać ww Ogólnopolskim Biuletynie Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Tematem przewodnim Biuletynu wydawanego przez Ogólnopolską Federację UTW jest polityka senioralna, jej założenia i koncepcja na realizację.

Wśród ważnych obszarów znalazły się m.in. usługi społeczne, edukacja, partycypacja i aktywizacja.

Idealnie  w te obszary wpisują się nasze programy ” DraBiNa – drama,biografia, narracja. Innowacyjna metoda aktywizacji społecznej osób starszych” oraz  “WzMOCnieni – innowacyjny program na dobrostan w wieku senioralnym”, które mieliśmy okazję zaprezentować podczas spotkania z Panią Minister ds. Polityki Senioralnej Marzeną Okłą Drewnowicz w Kancelarii Rady Ministrów Warszawie.

Tym bardziej cieszy nas, że dzięki uprzejmości pani Wiesawy Borczyk, prezes Ogólnopolskiej Federacji UTW i członkini nowej Rady ds. polityki senioralnej możecie przeczytać o naszym programie na dobrostan w wieku senioralnym.

Zachęcamy do lektury całego numeru a szczególnie odsyłamy na stronę 26 🙂  a chętnych, aby w praktyce poznać program na dobrostan WZMOCNIENI zapraszamy do kontaktu viasalutis.pl@gmail.com i alicja.przepiorska@gmail.com

Skip to content